Соціум

Журналісти «Радіо Свобода» знайшли в РФ осередки бізнесу одного з майбутніх кандидатів у Президенти України

 

Днями журналісти “Радіо Свобода” у програмі “Схеми. Корупція в деталях” оприлюднили своє розслідування щодо російського сліду у бізнес-структурі Володимира Зеленського, який заявив про свій похід у Президенти України.

Медійники назвали свій матеріал “Зелена родина ру” і стверджують, що лідер “Кварталу 95” має кінобізнес у Росії. Більше того, на виготовлення кіноконтенту начебто виділялися цільові кошти від російського Мінкульту.

“Компанія “ГрінФілмс”, яка через кіпрську фірму належить йому (В. Зеленському – ред.), його бізнес-партнерам, соратнику Коломойського, не лише плідно працює в Москві і досі продюсує фільми, вона бореться на конкурсі за бюджетні гроші Російської Федерації для своїх кінострічок і перемагає”, – йдеться у матеріалі журналістського розслідування.

У коментарі, який надав Володимир Зеленський кореспонденту “Радіо Свобода”, він заперечив свою причетність до діяльності бізнес-структур в Росії, однак відмовився ознайомитися із доказами, які зібрали із відкритих джерел журналісти. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 1 =