Соціум

У 2018 році аварійники ПАТ «Закарпатгаз» виїжджали на виклики майже 14 тисяч разів

У минулому році спеціалісти аварійно-диспетчерської служби ПАТ “Закарпатгаз” здійснили майже 14 тисяч виїздів. Найбільше викликів фіксується в період опалювального сезону. 

Кількість викликів аварійників за минулий рік зросла на 2 тисячі порівняно із 2017 роком. Найчастіше проблеми виникали через недотримання правил безпеки несправні димові та вентиляційні канали та самовільним встановленням або ж заміною газового обладнання.

“Кожна розмова диспетчера із споживачем записується. Це дає змогу проаналізувати ситуацію та ступінь її загрози, а також провести людині, що звернулася, інструктаж, як діяти в конкретному випадку. Це дозволяє зменшити ризик виникнення надзвичайної ситуації до того, як фахівці аварійної служби приїдуть на місце виклику”, — пояснив головний інженер  ПАТ “Закарпатгаз” Віктор Водзінський.

Інколи ситуації виходять за межі побутових. Наприклад, 28 вересня 2018 року під час проведення несанкціонованих земляних робіт в районі села Дубрівка приватним підприємцем було пошкоджено підводящий газопровід до смт. Середнє Мукачівського району. Тоді без газопостачання залишилися майже 3000 споживачів у 15 населених пунктах. Аварійним бригадам ПАТ “Закарпатгаз” вдалося за добу повністю відновити газопостачання.

Станом на 10 січня 2019 року у ПАТ “Закарпатгаз” на постійній основі працює 45 аварійних бригад. Щодня по області заступає на зміну 12 бригад. Абсолютно всі фахівці щомісяця, відповідно до плану, проходять тренувальні заняття. Ці навчання максимально наближені до реальних умов.

Прес-служба ПАТ “Закарпатгаз”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 1 =