Події

Працівники Львівської митниці викрили спробу незаконного переміщення бурштину

Громадянин України, намагався в паливному баку автомобіля провезти через кордон близько 20 кг. бурштину.

Так, сьогодні зранку 28.12.2018, водій автомобіля “Volkswagen”, 26-річний мешканець Львова, прямував у Республіку Польщу через митний пост “Грушів-Будомеж”. Для перетину кордону обрав смугу руху спрощеного митного контролю “зелений коридор “.

Під час митного контролю цього транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому прихованих товарів Автомобіль було скеровано у місце поглибленого огляду транспортних засобів. Там митники спільно з прикордонниками у паливному баку автомобіля виявили необроблене каміння неправильної форми, різних розмірів, жовтого та коричневого кольору, зовні схоже на необроблений бурштин . Громадянин не надав жодних документів, що могли підтверджувати вартість, місце придбання та походження виявленого у нього товару.

Таким чином, гр. України громадянин України намагався перемістити через митний кордон України товар з приховуванням від митного контролю, а саме з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, передбачене ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар затримали. Він буде скерований на експертизу для проведення його ідентифікації та вартості.

ДФС у Львівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

78 + = 80