Соціум

Як дітки Свалявського дитбудинку Миколая зустрічали (Фото)

 

У день Святого Миколая виконуючий повноваження голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто разом із головою постійної комісії з питань бюджету Василем Кошелею із подарунками для малечі завітали в обласний Будинок дитини у Сваляві. До цієї благочинної місії також долучилися голова Свалявської райради Мирослава Ливч, представники генконсульства Угорщини в м. Ужгород, волонтери, священнослужителі.

Свалявський дитячий будинок, який є теплою оселею для 105 діточок, віком від народження до 3,5 рочків, нині традиційно став  місцем добрих справ для сиротинці, які так потребують батьківської любові та піклування.

Вихователі дитячого будинку із великою любов'ю разом з дітками підготували раночок, який назвали: “А ми Святого Миколая у віконце виглядаєм”. Як і годиться, слухняні і чемні діточки, щоб порадувати доброго діда Миколая, продемонстрували гарну концертну програму. Малюки залюбки розповідали віршики, співали і танцювали, а також зверталися до Чудотворця, який є символом милосердя, добра та здійснення дитячих мрій.

Йосип Борто з теплою промовою звернувся до всіх, зазначивши:

– Мені надзвичайно приємно сьогодні тут перебувати. Насамперед, хочу подякувати діткам і вихователям, які підготували це дивовижне свято. Діти – наше майбутнє, і від нас залежить якими вони стануть. Дивлячись на діточок, бачу в них майбутніх артистів, співаків, танцюристів, музикантів та інших талантів. Для нас дорослих основним джерелом турбот і щастя – є діти. Щастя дитини – це мати батьків. Особливо важко тим, які такого дару не мають, і саме вони потребують особливої уваги, любові та турботи. Тому я прошу дуже усіх вихователів, медиків та усіх працівників дитячого будинку – купати цих дітей у любові. Бо вони цього варті! Дякую щиро за вашу роботу. Допомагати створювати кращі умови для проживання діток, це надзвичайно приємно. Саме тому я особисто разом з депутатським корпусом Закарпатської обласної ради стараємося допомагати та підтримувати цей дитячий заклад. Так очікуємо, що вже цієї п'ятниці  прибуде мікроавтобус для дитячого будинку. Пророблена відповідна робота, залучені фахівці та спонсори із сусідньої дружньої Угорщини, які залюбки допомагають у доброчинних справах. Наразі – це перший крок, плануємо ще кілька етапів такої допомоги. Користуючись нагодою вітаю усіх із наступаючими новорічно-різдвяними святами та бажаю усім здоров'я, любові і радості.

Василь Кошеля, виступаючи перед присутніми, розповів, що у 1979 році, йому довелося долучитися до будівництва дитбудинку. Тому ця установа для нього є особливою. “Сьогодні прошу Святого Миколая дарувати щасливу долю вихованцям цієї установи. Нехай вони отримають гарну освіту, стануть талановитими людьми та прекрасними спеціалістами”, – щиро побажав Василь Михайлович.

А Мирослава Ливч від імені Свалявської райради побажала всім діточкам, які нині перебувають у дитбудинку, знайти своїх тата і маму та  мати щасливу долю. “Колективу бажаю ніколи не втрачати натхнення і зацікавленість у своїй роботі, бо ви для цих діточок – батьки. Низький уклін вам за турботу та тепло, які даруєте своїм вихованцям. Щиро дякую керівництву облради та нашим друзям із генконсульства Угорщини в м. Ужгород за турботу та допомогу, яку надаєте будинку дитини”, – підкреслила Мирослава Михайлівна.

Насамкінець солодкі подарунки та яскраві кульки від студентів Свалявського технічного коледжу НУХТ доповнили веселе дійство.

Зі свого боку головний лікар обласного Будинку дитини Володимир Бейреш висловив щиру подяку поважним гостям за підтримку та допомогу.

На завершенні дійства дитячий заклад одержав документи та номерні знаки для новенького мікроавтобусу, який вже цієї п'ятниці урочисто передадуть сиротинцю поважні гості з Угорщини.

Прес-служба Закарпатської облради

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 4 = 6