Соціум

В Ужгороді відбувся благодійний забіг “Пробіжи-допоможи” (Фото)

Благодійний забіг “Пробіжи-допоможи” відбувся сьогодні в Ужгороді на площі Театральній. Приурочили спортивну подію до Дня святого Миколая, який відзначатимемо 19 грудня. До слова, такий забіг організовують уже другий рік поспіль.  

Аби пробігти засніженим містом, зібралися більше двох сотень ужгородців: і спортсмени,  і аматори. За словами організаторів, охочі активно реєструвалися навіть у мережі напередодні. Наймолодшому учаснику 7 років, найстаршому – понад 50, долучився і заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак.

Розпочали з традиційної руханки. Кожен міг обрати категорію, в якій змагатиметься: “Я благодійник” або “Я спортсмен”. Перші бігли одне коло понад 2 км, інші ж (більш підготовлені) здолали дистанцію понад 6 км. Організатори з Uzhhorod Running Club відзначили десятку найспритніших серед чоловіків і жінок. Кращим бігунам вручили символічні подарунки та медалі. 

Кошти цьогоріч збирали на лікування ужгородки Наталії Марфідін. За попередньою інформацією, уже залучили понад 10 тис грн, однак підрахунок триває, адже гроші надходили і на картку, і безпосередньо у скриньки на місці забігу.

Прес-служба Ужгородської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 3