Політика

Створено Раду оборони Чернівецької області

Учора, 29 листопада, в Чернівецькій області створили Раду оборони. 

До воєнного органу увійшли керівники Чернівецького обласного військового комісаріату, відділу взаємодії із правоохоронними органами та оборонної роботи апарату ОДА, УСБУ в Чернівецькій області, ГУНП України в Чернівецькій області, Управління патрульної поліції в Чернівецькій області, управління поліції охорони в Чернівецькій області, УДСНС в Чернівецькій області, Чернівецького прикордонного загону, УДМС у Чернівецькій області, ГУ ДФС в Чернівецькій області, Чернівецької митниці ДФС, Чернівецької міськради, керівники відповідних структурних підрозділів ОДА, повідомляє “БП”. 

Рада оборони Чернівецької області створена на виконання Указу Президента України від 26 листопада 2018 року №393/2018 “Про введення воєнного стану в Україні”. 

“Питання забезпечення безпеки громадян стосуються правоохоронних органів, разом з тим, питання забезпечення життєдіяльності області покладено на обласну виконавчу владу. І Рада оборони Чернівецької області – це спільна взаємодія виконавчої влади та правоохоронних органів”, – підкреслив Михайло Павлюк, в о. голови обласної державної адміністрації у своєму вступному слові. 

Посадовець наголосив на неприпустимості ситуації, коли є перебої з товарами першої необхідності, що мало місце на окремих територіях України. Також він зазначив, що враховуючи ситуацію в нашій державі, виконавча дисципліна, котра є в правоохоронних органах, повинна бути такою ж бездоганною у органів влади всіх рівнів. 

Нагадаємо, що Президент Петро Порошенко підписав Закон “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”. 26 листопада Глава держави підписав Указ “Про введення воєнного стану в Україні” і в той же день Верховна Рада ухвалила Закон про його затвердження. Документом передбачається, що воєнний стан вводиться у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії. Згідно Указу №393, воєнний стан вводиться на 30 діб, до 26 грудня, у зв'язку із черговим актом збройної агресії з боку РФ, що відбувся 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що мав важкі наслідки, іншими агресивними діями Російської Федерації в Азовському та Чорному морях, наявною загрозою широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації, на тлі окупації Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та частини Донецької та Луганської областей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 2