Ужгородців запрошують на «Romantic music» від Етелли Чуприк

Опубліковано:

 

Її дні наповнені музикою, а ночі і світанки нерідко присвячені малюванню. Вона радіє кожній можливості виступити перед новою аудиторією, але навіть із найпривабливіших місць поспішає до сім'ї, рідної домівки й улюблених студентів.

Відома піаністка Етелла Чуприк просто вражає своєю активною творчою діяльністю – концертами, закордонними поїздками, випуском власних альбомів, роботою над новими проектами. Про це ми можемо судити не лише з виступів артистки на сцені Закарпатської обласної філармонії, а й численних концертних афіш в інших містах України, публікацій у ЗМІ, а також її власних дописів у соцмережах. Дивовижно, звідки ця жінка черпає стільки сил і натхнення! Ще недавно вона виступала у Будапешті, Мадриді, Барселоні, а вже планує нові музичні проекти.

І 27 листопада солістка Закарпатської обласної філармонії, народна артистка України Етелла Чуприк подарує всім шанувальникам фортепіанної музики твори композиторів-романтиків Франца Шуберта і Роберта Шумана. Ведуча – Катерина Керечанин. Початок о 18.30.

Таїсія Грись

 

 

   

 

 

 

                                                        

Про Захід