Соціум

В Ужгороді тривають роботи з перенесення модульної мобільної котельні на подвір’я дитсадка №21 «Ластовічка»

В Ужгороді зараз тривають роботи з перенесення модульної мобільної котельні на подвір'я дитсадка №21 “Ластовічка”, що на вулиці Марії Заньковецької.
Модульна котельня на вулиці Бориса Тлехаса зараз обслуговує лише цей ДНЗ, раніше ж нею користувалися і для обігріву корпусів УжНУ (колишній ЗакДУ). Відстань до дитсадка від місця, де встановили колись котельню, чимала, тож були великі тепловтрати. Щоб їх уникнути, вирішили котельню перенести.

Проектом передбачено влаштування зовнішніх мереж теплопостачання, водопроводу, каналізації, електричної мережі та під'єднання котельні до газопроводу, встановлення двох газових водогрійних котлів. Напередодні у дитсадок навідалися Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, секретар міської ради Андріана Габор, депутати Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв та Олексій Баранюк. Оглянули, як проводять роботи, поспілкувалися із завідувачкою “Ластовічки” Вірою Жменяк.

Сьогодні дитсадок, який знаходиться у найбільш густонаселеному, Новому районі, відвідують майже дві сотні дітей. Однак задовольнити потреби та прийняти у заклад всіх охочих, на жаль, можливості нема. Тому міський голова Богдан Андріїв доручив Андріані Габор підготувати проект рішення для внесення на сесію: звернення депутатів Ужгородської міської ради до Міністерства освіти і науки України, керівництва УжНУ з проханням повернути корпуси університету, які наприкінці 1990-их років місто передало на баланс вишу, у комунальну власність міста. Таким чином можна буде вирішити проблему із влаштуванням у дитсадок малечі, яка проживає у цьому мікрорайоні. Андрій Андріїв та Олексій Баранюк запевнили у підтримці та пообіцяли порушити це питання і на сесії Закарпатської обласної ради.

Більше фото – за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

99 − 90 =