Соціум

На Рівненщині знову будуть судити голову місцевої ОДА

Вдруге за останні 1,5 року голова Рівненської облдержадмністрацї Олексій Муляренко в суді буде доводити, що він не “адміністративний корупціонер”. Торік поліція звинуватила його у неправомірному сумісництві посад, а цього року НАЗК — у внесенні неправдивих відомостей до е-декларації. Обидва правопорушення належать до адміністративних і караються штрафами.

Суд торік голова ОДА виграв, довівши, що нічого не порушив, взявши участь у загальних зборах свого товариства “Сталь-М”. Тепер з командою адвокатів буде доводити в Рівненському міському суд, що правильно заповнив електронну декларацію. Претензії до голови ОДА висунуло НАЗК, стверджуючи, що Олексій Муляренко подав у декларації за 2015 рік недостовірні відомості, що відрізняються від достовірних на близько 445 тис. грн, інформує “Репортер”.

Нагадаємо, що в декларації за 2015 рік, яку Олексій Муляренко подавав у 2016 році, він вказував ще свою першу дружину Олену Муляренко. Якщо суд підтримає НАЗК, голову ОДА можуть оштрафувати на суму від 17 до 42,5 тис. грн.

Сам Олексій Муляренко з НАЗК в суді збирається сперечатися, зазначаючи, що з складеним протоколом не згодний. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 38 = 42