Соціум

Ужгородські полісмени переговорили із місцевими зоозахисниками

Учора, 29 жовтня, в поліції Закарпаття відбувся “круглий стіл” щодо протидії жорстокому поводженню з тваринами. 
Начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Роман Ус, його заступник полковник Вадим Сітало та керівник ювенальної поліції підполковник Андрій Курта зустрілися з представниками  громадських організацій краю, які найбільше переймаються захистом тварин. 

Зокрема, на зустріч із поліцейськими завітали Віра та Марина Романови (ГО “Допоможи другу”), Юлія Романова (ГО “Кожен має другий шанс”), Марія Трунова (ЗО “Шанс”). 

У “круглому столі” також взяв участь начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби в Закарпатській області Юлій Шимон. 

Основною темою зустрічі було вироблення спільного алгоритму протидії громадськості та правоохоронців жорстокому поводженню з “братами меншими”, притягнення до відповідальності тих, хто позбавляє життя або жорстоко поводиться з тваринами. 

Як наголосив полковник Роман Ус, поліція реагуватиме на всі факти жорстокого поводження з тваринами, адже є відповідна стаття в кримінальному законодавстві. В разі виявлення таких фактів розпочинаються кримінальні провадження, й після завершення досудового розслідування справи скеровуються до суду. 

Поліція також звертається до краян: у разі виявлення фактів жорстокого поводження з тваринами повідомляйте на “102” або в найближче відділення поліції.
Учасники “круглого столу” обмінялися власними координатами з метою оперативного та дієвого реагування на виявлені факти жорстокого поводження з тваринами.  
  
 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області  
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 3