Соціум

У Львові водій “бехи” ковтав посвідчення і вкусив патрульного

Напередодні, патрулюючи у Львові на пр. В. Чорновола екіпаж патрільних помітив BMW, водій якого не виконав вимоги знаку “Рух прямо” і розвернувся на перехресті з вул. Хімічною. Автомобіль зупинили і водій одразу визнав порушення та передав документи інспекторам і пояснив, що поспішає на хрестини доньки.

Під час введення електронної постанови з'ясувалося, що на водія оформляли протокол за керування у нетверезому стані. Командир взводу почав перевіряти через чергову частину чи не закінчився термін позбавлення прав. Раптом водій вирвав своє посвідчення і почав втікати, інформує “УК”.

Під час затримання чоловік скрутив в трубочку своє водійське посвідчення і засунув його до рота, почав жувати і намагався проковтнути. Чоловік почав давитися і задихатися. Інспектори спробували дістати посвідчення з рота, однак водій вкусив патрульного за палець.

Порушник повідомив, що ковтнув документ і йому потрібна вода. На місце негайно викликали швидку. Тоді патрульні запідозрили, що чоловік їх обманув. Інспектори звернулися до чоловіка аби той добровільно віддав посвідчення. Громадянин дістав зіжмакану картку з-під футболки.

Перевіривши посвідчення в інформаційних базах, виявили розбіжності, а саме — різнились категорії , а також на звороті не вказано кінцевий термін дії посвідчення, хоч на лицевій — є. Також викликав сумнів спосіб нанесення тексту на посвідченні. Чоловіка після оформлення усіх адміністративних матеріалів доставили у Шевченківський відділ поліції, де слідчий вилучив документ на експертизу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 8