Події

Нам Берегівщині під час незаконних земляних робіт пошкоджено газопровід

20 жовтня о 16.19 за к. ч. в аварійно-диспетчерську службу ПАТ “Закарпатгаз” надійшло повідомлення про пошкодження газопроводу середнього тиску діаметром 90 мм в селі Мала Бийгань Берегівського району.

Як повідомив головний інженер ПАТ “Закарпатгаз” Віктор Водзінський, при проведенні несанкціонованих земляних робіт мешканцем села було пошкоджено газопровід середнього тиску по вулиці Богдана Хмельницького. На місці події працюють фахівці Мукачівського відділення ПАТ “Закарпатгаз”. Внаслідок аварії без газопостачання залишаються мешканці 246 домогосподарств.

ПАТ “Закарпатгаз” звертається до споживачів населеного пункту з проханням перекрити крани перед газовими приладами в оселях та перед лічильниками газу на вулиці. Це дасть можливість провести відновлення газопостачання у найкоротші терміни, а також закликає.з порозумінням поставитися до тимчасових незручностей та сприяти газовикам у доступі до помешкань під час відновлювальних робіт. Про відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.

Прес-служба ПАТ “Закарпатгаз”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

83 + = 89