Соціум

В Івано-Франківську у суботу будуть ярмарки “Золота осінь”

Сьогодні, 17 жовтня, відбyлася чeргова нaрада депaртаменту aгропромислового рoзвитку Івано-Франківської ОДА, на якiй рoзглядали й питaння підгoтовки та прoведення в обласному центрі ярмaрків “Золoта oсінь – 2018”. 

За словами Марії Савки є необхідність у більш повному забезпеченні населення області якісною сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами. Тому доводиться районам, окремим підприємствам і організаціям асортимент продукції, які необхідно завести на місця проведення ярмарків, повідомляє ” WestNews“.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації, 20 жовтня цього року в обласному центрі будуть проведені ярмарки “Золота осінь – 2018”. А саме: на вул. Тролейбусна, 2 (поруч ринку ПП “Керен”), вул. Стуса, 17 (ТОВ “Будівельна компанія “Галицька”, ринок “Східний”), с. Крихівці, вул. 22-го січня, 166 (стоянка біля сільської ради). Мешканці обласного центру зможуть закупити сільськогосподарську продукцію та продовольчі товари підприємств харчової і переробної промисловості.

Франківців запрошують відвідати ярмарки та закупити продукти харчування безпосередньо від сільськогосподарських виробників та переробних підприємств краю, провести їх закладку на зиму за цінами, нижчими ринкових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

53 − = 50