Соціум

Мукачівські комунальні підприємства вдвічі збільшили плату на прибуток до місцевого бюджету

Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності у розмірі 100% зараховується до загального фонду міського бюджету .
Відповідно до Податкового кодексу України базова ставка податку на прибуток становить 18%.
За 9 місяців підприємствами і організаціями, що належать до комунальної власності міста,сплачено до міського бюджету 1 млн. 197,3 тис. грн. податку на прибуток. Виконання становить 139,3 відсотка. Понад план надійшло 337,3 тис. грн.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 593,2 тис. грн. або в два рази більше.

Найбільшими платниками податку на прибуток до міського бюджету є:
КП “Мукачівське кар'єроуправління” – питома вага в обсязі надходжень складає 84,6 відс.;
ММКП “Центр інформаційних систем” – 5,4 відс.;
ММКП “Мукачівпроект” – 5,4 відс.
Відповідно до рішення 33-ої сесії Мукачівської міської ради від 30.11.2017 року № 845 “Про Порядок відрахування до Мукачівського міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами міста Мукачева”, комунальні підприємства, засновником яких є міська рада, сплачують до бюджету міста 30 % чистого прибутку, що залишається після сплати податків, встановлених чинним законодавством.
За січень-вересень 2018 року до міського бюджету міста Мукачева надійшли кошти в сумі 455,5 тис. грн., як частина чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств, що вилучається до відповідного міського бюджету. інформує Мукачівська міськрада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46 + = 56