Політика

Павло Клімкін в Ужгороді зустрівся з представниками нацменшин області та владиками

Сьогодні, 13-го жовтня, в Ужгороді з робочим візитом перебуває міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Як уже повідомляв “Про Захід”, міністр відвідав засідання Товариства угорської культури (КМКС), після якої повідомив журналістам, що це була відверта розмова, якою він задоволений. 

“Мета мого приїзду – не тільки зустріч з угорською громадою. Тільки що була дуже цікава і плідна зустріч з представниками національних меншин Закарпаття: вірменською, ромською, словацькою, азербайджанською і іншими, також я зустрівся з усіма владиками, окрім представника Московського патріархату. Було важливо зрозуміти, як вони бачать ситуацію зі здобуттям незалежності української церкви. 

Основні враження від візиту: насправді дещо шкодую, що зустріч з представниками КМКС була закрита від преси. Бо це була дуже чесна, відверта і добра розмова. Назад іти не можна, повернення до статусу кво не можливо, потрібно йти вперед. З того, що я почув – існує певна недовіра до цілей нашого закону про освіту. Але його мета аж ніяк не асиміляція – повна чи часткова, не зробити угорців менш угорцями, а навчити української мови, аби дати шанси в житті”, – відзначив міністр.  

“Про Захід” 

Фото – філія ПАТ НСТУ “Закарпатська регіональна дирекція”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 3 =