Соціум

В Ужгороді гостюють поліцейські із Чехії (Фото)

З робочим візитом на Закарпатті перебуває делегація краю Височина (Чехія). До її складу увійшли й наші колеги поліцейські, інформує Патрульна поліція Закарпатської області.

Нині вони завітали до нашого управління. Під час зустрічі, патрульні презентували колегам матеріально-технічне забезпечення та власний автопарк. Також, рота тактико-оперативного реагування спільно з кінологами й службовим собакою показали, як діємо під час затримання злочинців та правопорушників.

Крім того, наші чеські колеги мали можливість побачити нашу гордість – шкільний патруль! Юні патрульні розповіли, які завдання покладено на них під час виконання їх службових обов'язків безпосередньо у школі.

До слова, ми уже мали кілька візитів до міста Їглава (Чеська Республіка).
Переймали досвід у наших закордонних колег. Заступник начальника регіонального управління поліції Чеської республіки Карел Сігнал зазначив: "Ми уже відвідували закарпатських патрульних 2 роки тому. Бачили як вони працювали тоді й бачимо, як працюють зараз. Прогрес є. Значний ривок вперед. Упродовж цього часу ви змінилися у кращу сторону, стали мужнішими, сильнішими й показуєте достойний результат. Хочу сказати, що ви наздоганяєте нас семимильними кроками й це неабияк тішить. Не зупиняйтесь на досягнутому й усе у вас вийде".

На завершення зустрічі, вони вручили нам 5 пристроїв для примусової зупинки транспортних засобів. А начальнику закарпатських патрульних Юрію Марценишину – відзнаку за значний внесок у розбудову Міжнародної співпраці.

Отож, рухаємось далі у напрямку постійного саморозвитку, щоб щодня ставати краще заради вас! Служити і захищати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 1