Події

Працівники Львівської митниці вилучили новенькі смартфони iPhone XS на майже 300 тисяч гривень

23 вересня, громадянин України, мешканець Дніпропетровщини, як водій автомобіля "Toyota" повертався з Польщі в Україну через пункт пропуску "Краковець – Корчова". Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю "зелений коридор", чим заявив про відсутність у нього будь-яких товарів, які підлягають обов'язковому декларуванню та оподаткуванню або переміщення яких через митний кордон України заборонено чи обмежено.

Під час митного оформлення виникла підозра щодо наявності в автомобілі таких предметів та товарів, тож автомобіль скерували у бокс для поглибленого огляду. Там у салоні автомобіля виявлено товар, який відповідно до ст. 378 МКУ та постанови КМУ № 436 від 21.05.2012 року обмежений до ввезення громадянами на митну територію України, а саме сім мобільних телефонів iPhone XS в асортименті, загальною вартістю майже 300 тис. грн.

Так, громадянин порушив вимоги ст. 471 Митного кодексу України (порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю).

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Товар вилучено. Справу скерують до суду.

ГУ ДФС у Львівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 55 = 64