Соціум

Toyota для всієї сім’ї

 

Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор" стає ще ближчим до своїх клієнтів, дбаючи про комфорт та безпеку всієї сім'ї. Відтепер в дилерському центрі Тойота в Закарпатській області доступним став сімейний тест-драйв з можливістю випробувати новий автомобіль разом зі своєю малечею. Оригінальні дитячі сидіння від виробника забезпечать безпеку та комфорт Вашої дитини протягом всієї подорожі. Випробуйте Тойота в умовах сімейної поїздки та переконайтесь у досконалості японського бренду.

Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор" запрошує на "Toyota Family Ride". Сімейний тест-драйв надає можливість зарядитись емоціями від поїздки та стати ближчим до легендарного японського бренду цілим родинам. Дорослі поціновувачі Toyota та маленькі шанувальники і майбутні власники автомобіля зможуть поєднати звичний тест-драйв зі справжнім сімейним відпочинком. Комфорт, безпека, цікавинки та подарунки для дітей – ось, що чекає на учасників "Toyota Family Drive". 

Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор" запрошує ужгородців та гостів міста відвідати автосалон та скористатися сімейною пропозицією від Toyota. Деталі на офіційній сторінці дилерського центру в мережі Facebook.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 5 =