Соціум

Студенти УжНУ стажуватимуться в міськраді

 

Ще 28 березня 2018 року виконком Ужгородської міської ради погодив порядок проведення стажування студентів Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет" в Ужгородській міській раді. 
Напередодні на зустрічі за участі секретаря міської ради Андріани Габор, керуючого справами виконкому міської ради Олени Макари, керівників структурних підрозділів, депутата міської ради Миколи Сюська, представників Ужгородського національного університету обговорювали, яким бачать стажування у міській раді, які підрозділи яких саме спеціалістів потребують. 
Наголошувалося, що це повноцінне стажування, тому студенти мають бути вмотивовані, адже тих, хто успішно його пройде, зарахують до кадрового резерву міської ради. А це означає отримання переваги за інших рівних умов між кандидатами, які братимуть участь у конкурсі на заміщення вакантних посад, при прийнятті на роботу до Ужгородської міської ради.
Що стосується власне стажування, то триватиме воно протягом двох місяців у вільний від навчання час у структурному підрозділі міської ради за спеціальністю, за якою здобувається освіта. Стажуватися зможуть студенти УжНУ, що мають освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр", хоча в окремих випадках можливі винятки. 
Для проходження стажування кандидат повинен заповнити аплікаційну форму на сайті Ужгородської міської ради у розділі "Вакансії, конкурси, стажування" за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfsT8bJzarI39UZnQ…/viewform
Проводитимуть стажування двічі на рік, анкети можна подавати до 1 березня та 1 жовтня кожного року. Про дату проведення співбесіди інформуватимуть телефоном.
Набір студентів на програму стажування "Перший кар'єрний крок" проводиться у рамках реалізації "Меморандуму про співпрацю між ДВНЗ "Ужгородський національний університет" та Ужгородською міською радою", інформує прес-служба міськради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

45 − = 38