Події

ПАТ «Закарпатгаз»: офіційно – про «потужний вибух»

Учора, 5 серпня 2018 року, окремі інтернет-ресурси Закарпатської області поширили інформацію про "потужний вибух газу" під Ужгородом. Зазначена інформація подана у вигляді короткого повідомлення та кричущих заголовків, про, начебто, вибух газу у приватному будинку по вулиці Транспортних Будівельників у селі Минай Ужгородського району.

У публікаціях про "вибух" журналісти посилаються на першоджерело – офіційну сторінку Управління ДСНС України у Закарпатській області, проте саме там нема й жодної згадки про вибух газу за цією адресою. Більше того: в повідомленні навіть не йдеться про вибух будь-якого іншого характеру.

Вибух чи пожежа? Факти чи домисли?

4 вересня, о 17.5 за к. ч. в аварійно-диспетчерську службу ПАТ "Закарпатгаз" надійшло повідомлення про пожежу по вулиці Транспортних Будівельників у селі Минай на Ужгородщині.

Бригада служби "104" невідкладно виїхала за адресою,  де у присутності власника та фахівців У ДСНС України у Закарпатській області провели обстеження газових мереж та приладів.

Як з'ясувалося, під час пожежі, крім іншого майна вогнем було пошкоджено також і газовий котел та лічильник. Витоку газу, а тим більше його вибуху, за вищезазначеною адресою не було. Про що було складено відповідний акт із фотофіксацією на місці пригоди.

ПАТ "Закарпатгаз" закликає представників ЗМІ перед поширенням інформації такого характеру, перевіряти її у компетентних джерелах. Віримо, що згадані вище неточності є випадковістю, але наполегливо просимо звертатися до фахівців для з'ясування деталей та обставин.

Прес-служба ПАТ "Закарпатгаз"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 3 =