Соціум

Ужгородські рятувальники профілактують містян

29 серпня, ужгородські фахівці ДСНС провели пожежно-профілактичний захід на території с. Ірлява. Перш за все, у сільській раді відбулась нарада де надзвичайники розповіли присутнім про ризики від необережного поводження із вогнем та нехтування правилами безпеки життєдіяльності. Ознайомили присутніх  й з  пожежною статисткою на території району.

Далі, розділившись на рейдові групи, здійснили подворовий обхід, під час якого довели до відома мешканців правила пожежної безпеки в побуті та розповіли алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.  Фахівці Служби порятунку нагадали місцевому населенню правила безпеки  на території власного подвір'я та нагадали про заборону спалювання сухої трави та чагарників

З огляду на те, що в області найближчим часом прогнозується високий та надзвичайний клас пожежної небезпеки, то під час бесід особливо наголошувалося на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, де порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних загорань та трагічних наслідків.  У ході відповідної роз'яснювальної роботи населенню вручалися й пам'ятки безпеки, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 2 =