Батальйон “Айдар” отримав півтора тони різноманітної допомоги від закарпатських волонтерів (Фото)

Опубліковано:

 Ужгородські волонтери Віталій Грегор, Вануш Гаспарян та Сергій Шокарєв повезли чергову гуманітарну допомогу від Закарпаття (Ужгорода, Перечинщини, Березнянщини), а це теплі речі (бушлати, штани, кофти, шапки, носки, взуття), карімат-утеплювач, їжа, сигарки, батарейки, медикаменти, все разом близько 1,5 тони.

Про це повідомляється на сторінці волонтерів у фейсбуці

Додатковий вантаж близько 1 тони зібрали волонтери у м. Львів (генератори, теплі речі, буржуйки, їжа, медикаменти), м. Тернопіль (20 коробок із глюкозою для шпиталю в м. Щастя та ще 20 коробок для Львівського воєнного шпиталю від депутата Михайла Апостола) та ще 1,5 тони від м. Чудніва Житомирської області (теплі речі, взуття, буржуйки, їжа).

Все разом на 2 машинах було доставлено бійцям батальйону “АЙДАР” 30 листопада в місце дислокації в Луганській області.

Серед закарпатських добровольців батальйону допомогу отримали Богдан Ганич (Малий Березний), Михайло Гісем (Тячивщина), Сергій Іванов (Хуст).
Зокрема, групі швидкого реагування “Яструб”, яку очолює наш закарпатський боєць Олег Скіф (Мукачево), було передано 2 бензинові генератори.

Автори допису також дорікають двом відомим в Ужгороді політикам і діячам, які нібито обіцяли оплатити паливо та оренду транспорта і не виконали своєї обіцянки.

Натомість дякують народном депутату від Ужгорода та району Роберту Горвату, який дав 6 тисяч гривень для оренди транспорту.


Про Захід