У Закарпатській облраді з’являться два нових депутати – науковець та міліціонер

Опубліковано:

10 грудня обласна виборча комісія прийняла два рішення про визнання обраними двох нових депутатів облради за списками Єдиного Центру та КМКС, – повідомляє www.mukachevo.net 

Віктора Трикура, який склав повноваження депутата, замінить наступний кандидат в списку ЄЦ – Василь Русин, котрий працює начальником кримінальної міліції УМВС в Закарпатській області.

Василя Брензовича, котрий став нардепом в облраді замінить в списку КМКС Ілдіка Орос, керівник Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці II.

Водночас в облраді й далі лишаються “вакантними” місця, з яких звільнилися депутати-мажоритарники. Так, порожнє крісло Володимира Закуреного, В.Суліми та Юрія Перести, які склали свої депутатські повноваження, Верховна Рада нові вибори на їх місця не призначила. Так само вакантним залишається місце Івана Балоги, який також був мажоритарником, а 26 жовтня був обраний депутатом Верховної Ради.

Очевидно, що “довиборів” до Закарпатської обласної ради уже призначено не буде – нових обранців закарпатці визначатимуть на чергових виборах до органів місцевого самоврядування.

Про Захід


Про Захід