В Раді зареєстрували проект, який полегшить життя власникам “словацьких” авто

Опубліковано:

Народні депутати перереєстрували законопроект, який дозволить змінити строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат Валерій Пацкан: 
 
“Сьогодні я разом із Робертом Горватом, а також із Анатолієм Дирів, Ігорем Васюником, Михайлом Хмілем, Андрієм Кітом, Ярославом і Богданом Дубневичами, Юринець Оксаною, Шкварилюком Володимиром, Корчиком Віталієм, Миколою Кадикало перереєстрували проект Закону під назвою: “Про внесення змін до Митного кодексу України щодо встановлення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту” (№1393).
 
Цим законопроектом пропонується внести зміни до статті 95 Митного кодексу України щодо зміни строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту. Зокрема, проектом закону встановлюється, що громадяни мають право ввозити в Україну автомобілі на термін до 30 діб (а не 10, як зазначено у Митному Кодексі зараз), незалежно від переміщення в зоні діяльності конкретної митниці.
 
Прийняття цього законопроекту дозволить уникнути численних незручностей, створить належні умови для мешканців прикордонної зони щодо користування транспортним засобом з іноземною реєстрацією, зменшить черги на митних пунктах пропуску”, – зазначив політик.


Про Захід