Депутат міськради Буланов прозвітував перед ужгородцями

Опубліковано:

Депутат Ужгородської міської ради від фракції “УДАР” відзвітувався перед мешканцями міста про свою діяльність. Захід відбувся вчора, 10 грудня, у приміщенні Закарпатської обласної парторганізації “УДАР”.
Як зазначено у звіті, впродовж 2014 року у Ростислава Буланова зареєстровано 20 депутатських звернень і 2 запити. За цей час він не пропустив жодного з 11 пленарних засідань сесій та засідань комісії з питань туризму і міжнародних відносин, до складу якої входить депутат. Голосував завжди особисто.
Серед звернень депутата – ті, що стосуються житлової забудови для учасників АТО, місць паркування таксі, відмови ЖРЕРів у наданні довідок громадянам, забудови зелених зон тощо.

Послухати звіт “ударівця” прийшли й активісти Громадської Ради Ужгорода. Найперше, що їх цікавило, – чи буде депутат подавати апеляційну скаргу, щоб відстояти свій голос за припинення повноважень мера Віктора Погорєлова, якого нещодавно відновили на посаді. “Звісно, я хочу відстояти свій голос. Ми бачимо, що ця людина має дуже малу підтримку серед ужгородців. Тим не менше, Погорєлов знову на посаді і не збирається вступатися. Припинення повноважень міського голови має відбутися одночасно із припиненням повноважень секретаря міськради. Адже якщо ми знімемо Погорєлова, Ужгород очолить регіонал Андріїв. А я не хочу грати йому на руку”. За словами Ростислава Буланова, він планує написати звернення до народних депутатів Валерія Пацкана та Роберта Горвата, щоб вони посприяли якнайшвидшому проведенні позачергових виборів у місті.

Щодо формування бюджету на наступний рік, депутат розповів, що він намагається ініціювати статті на ті витрати, з якими до нього звертаються ужгородці. Це, наприклад, ремонт даху в одній із шкіл, дороги тощо.
Громадські активісти зачепили тему комунальних підприємств. Багато депутатів міськради є керівниками таких організацій і свою діяльність спрямовують на лобіювання своїх інтересів. Активісти кажуть, що варто прийняти Меморандум, який би забороняв депутату очолювати якесь комунальне підприємство. Ростислав Буланов запевнив, що впродовж наступної каденції “ударівці” будуть боротися за те, щоб керівні посади не розподіляли за квотами фракцій чи партій, а їх займали тільки фахівці.

Йшлося і про розформування ЖРЕРів міста, адже ці структури вже давно себе вичерпали і не виконують свої функцій. На думку депутата, їх ліквідація дасть можливість мешканцям міста самим наводити лад у своїх багатоповерхівках. Щоправда, аби розформували ЖРЕРи, треба щоб ужгородці почали активніше утворювати ОСББ.

В кінці зустрічі представники Громадської Ради у рамках акції “Я – приклад” нагородили Буланова стрічкою та званням одного з найвідповідальніших депутатів міської ради. За їхніми словами, із всіх депутатів, перед громадою звітують тільки одиниці. Але деякі з них активістів на свій звіт навіть не пустили.
Нижче подаємо список депутатських звернень та запитів Ростислава Буланова.

ЗВЕРНЕННЯ:
1. Про безпідставні відмови у наданні довідок громадянам ТОВ “Житло – сервіс”
2. Про інформацію про будівництво в парку “Боздоський”
3. Про незаконне встановлення бетонної огорожі по вул. Лінтура, 11.
4. Про незаконне будівництво на зеленій зоні по вул. Володимирській
5. Про незаконне встановлення шлагбауму біля садочку
6. Про демонтаж самовільно встановленого хреста
7. Про сміття на Студентській набережній
8. Про відмову у наданні довідки про склад сім'ї
9. Про місця для паркування транспорту таксі
10. Про водопостачання на будівництві
11. Про ремонт ДНЗ №21 “Ластовічка”
12. Про надання інформації щодо призову на військову службу особи – єдиного годувальника сім'ї
13. Про хід розслідування ДТП по вул. Гагаріна
14. Про квартал житлової забудови для учасників АТО
15. Про захисний екран на сміттєвому майданчику біля нового “Вопака”
16. Про освітлення дитячого майданчика по вул. Минайській 25-27
17. Про стихійне звалище сміття та облаштування майданчика по вул. Минайській 25
18. Про перевірку складу “Хім-Маркет” по вул. 8 Березня 30А
19. Про рух маршруток
20. Про звалище сміття по вул.Тимірязєва 5

ЗАПИТИ, ЯКІ ПІДТРИМАЛИ НА СЕСІЇ:
1. Про ситуацію з відключення електроенергії інваліду М.
2. Про підготовку рішення про приміщення “Ластовічка”


Про Захід