Хабарниці з УжНУ “світить” чотири роки в'язниці

Опубліковано:

 Прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно завідуючого відділенням Державного вищого навчального закладу “Ужгородський національний університет”.

Як встановив слідчий відділом СУ УМВС України в області, протягом вересня-жовтня цього року викладач одержала від закарпатця неправомірну вигоду у сумі близько 6 тис.грн. за успішну здачу ним екзаменів та заліків.

Відтак, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 368 КК України – одержання неправомірної вигоди, досудове розслідування у якому, за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури Закарпатської області, вже завершено.

Як повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення В'ячеслав Сільченко: “Санкцією вказаної статті передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі спеціальною конфіскацією”.


Про Захід