У Хусті сварка між чоловіками закінчилася поножовщиною

Опубліковано:

 Саме через гроші між чоловіками виник конфлікт, під час якого один із них ножем був поранений у сідниці…

Оперативного чергового міліції Хуста медики повідомили про те, що до них звернувся молодий житель Хуста з ножовим пораненням. На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що поранення чоловік отримав під час конфлікту.

Декілька місяців тому потерпілий попросив свого знайомого поштукатурити його будинок. Приблизно робота коштувала п'ятсот гривень. Чоловіки ударили по руках, і робота закипіла.

Коли майстер виконав роботу, то прийшов до замовника та почав просити у нього обіцяні гроші за роботу. Але той у відповідь сказав, що грошей не має та почав його лаяти…

У будинку між чоловіками розгорілася сварка, далі конфлікт продовжили на вулиці. В той час у робітника в руках був ніж, з яким він ходив за березовими гілками. Будучи в збудженому стані, чоловік ударив ножем свого нечесного замовника та втік. Удар леза прийшовся на ягодиці потерпілого…

З місця події вилучено речовий доказ – ніж. Дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального Кодексу України.

Агнеса Куртяк
Хустський МВ УМВС


Про Захід