“Молочний бізнес” бабусь прикриє міліція

Опубліковано:

 Як повідомляє міліція стихійні ринки у місті Мукачеві становлять реальну проблему для містян, заважають руху громадського та приватного транспорту, є місцем для нагромадження сміття та псують естетику міста

На цей раз правоохоронці відпрацьовували вул.Матросова (неподалік ринку “ГІД”) та вул.Зелену (мікрорайон “Росвигово”).
-Таке негативне явище, як стихійна торгівля, викоренити непросто, хоча міліцією боротьба з несанкціонованими місцями торгівлі ведеться постійно, – розповідає начальник Мукачівського міського відділу міліції Віталій Шимоняк. Деякі громадяни навіть не уявляють, який ризик тягнуть за собою покупки в несанкціонованих місцях. Вони не замислюються над тим, в якій мірі можна нашкодити власному здоров'ю, якщо харчуватися зі стихійних ринків. Адже незаконну торгівлю ніхто не контролює, якість і свіжість продуктів на стихійних ринках не перевіряють, а самі продавці працюють з грубим порушенням санітарно-гігієнічних правил (без санітарного одягу, медичних книжок, порушується температурний режим при зберіганні і реалізації харчів). Нерідко торгівля здійснюється з землі.

На цей раз дільничні інспектори Михайло Пацкан, Іван Скуба та Володимир Попович з метою припинення стихійної торгівлі разом із органами місцевої влади організували профілактичний рейд серед підприємців ринків. Міліціонери та представники міської ради попереджали і закликали не порушувати чинного законодавства.

Зокрема, громадян було попереджено про заборону торгівлі на проїзній частині вулиці Зелена у мікрорайоні “Росвигово” та на вул.Матросова у м.Мукачеві. Відповідно до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради торгівля у вищевказаних місцях заборонена. Розміщення торгівельних наметів на вулиці (дорозі) буде кваліфікуватися як порушення вимог ст. 139 (створення перешкод для руху) та статті 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях Кодексу України про адміністративні правопорушення).

На цей раз, розповіли дільничні, не притягували порушників до відповідальності, обмежились попередженням. Проте наступного разу винні відповідатимуть у суді, пише Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС


Про Захід