За жарт – 5 років в'язниці

Опубліковано:

 Горе-жартівника, який телефоном повідомив про замінування, розшукує ужгородська міліція. Зловмиснику загрожує позбавлення волі. Сьогодні об 11.11 ранку до правоохоронців надійшло повідомлення про замінування адміністративної будівлі Ужгородської міської ради, яка знаходиться на площі Поштовій в місті Ужгороді. На місце події виїхало керівництво ужгородської міліції, слідчо-оперативна група, працівники роти патрульної служби міськвідділу міліції та співробітники відділення ДАІ з обслуговування м.Ужгорода.

Уже за кілька хвилин територію Ужгородської міської ради було огороджено, виставлено охорону, а доступ стороннім до місця події припинено. Відвідувачів і працівників закладу було евакуйовано. Працівники Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС області разом із кінологами провели обстеження приміщень адмінбудівлі та прилеглої території до неї. На щастя, вибухових пристроїв та небезпечних речовин не виявлено.

Ужгородські міліціонери проводять заходи зі встановлення особи, яка залишила дане неправдиве повідомлення. Згідно статті 259 Кримінального кодексу України, за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності зловмиснику загрожує обмеження волі терміном до 5 років. Повідомляє Діана ДОРОГІЙ, Ужгородський МВ УМВС.


Про Захід