На реалізацію програми “Турбота” на 2015 рік передбачається понад 17 мільйонів

Опубліковано:

Проект рішення про програму “Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2015 рік планується розглянути на вже наступній сесії облради.
Серед основних її завдань – надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим, непрацездатним, багатодітним і неповним сім'ям, учасникам антитерористичної операції, ветеранам війни та праці, особам з обмеженими фізичними можливостями.

Передбачається також надання одноразової грошової допомоги жертвам політичних репресій, вдовам січових стрільців, ветеранам ОУН-УПА, іншим учасникам національно-визвольного руху.
Пропонується відшкодування витрат батьків на придбання путівок для лікування дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, вроджені вади розвитку нервової системи у товаристві з обмеженою відповідальністю “Міжнародна клініка відновлювального лікування” у м. Трускавець (за погодженням із обласним невропатологом);

Серед завдань і закупівля путівок або відшкодування витрат, пов'язаних із санаторно-курортним лікуванням, інвалідам, громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранам війни та праці, учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції; надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та членам сімей громадян, смерть яких пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи; надання матеріальної допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни; придбання до державних та релігійних свят подарунків та продуктів харчування для одиноких непрацездатних осіб похилого віку та інвалідів, ветеранів війни та праці, дітей-інвалідів, малозабезпечених громадян, дітям, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Не оминули увагою розробники проекту й матеріальну підтримку членів сімей загиблих, постраждалих учасників масових акцій громадського протесту, які розпочалися в Україні з 21 листопада 2013 року, а також пораненим, сім'ям поранених і загиблих мешканців Закарпатської області – учасників антитерористичної операції; організаційно – технічне забезпечення роботи регіонального штабу з питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції; надання матеріальної допомоги військовослужбовцям та придбання крісел-візків і крісел-колясок для інвалідів.
Фінансування заходів програми планується здійснювати за рахунок коштів обласного бюджету. Прогнозний обсяг фінансування програми за рахунок коштів обласного бюджету становить 17 млн. 233,4 тис. гривень.

Прес-служба облради


Про Захід