Рахівчани виготовляють буржуйки для військових в зоні АТО

Опубліковано:

Мешканці Рахівщини як і всі інші райони усіляко підтримують воїнів української армії та добровольців, які несуть службу в зоні АТО, споряджаючи через волонтерів посилки з речами особистої гігієни, харчами та амуніцією.

А Микола Грегірчак з сином Віталієм взялися за виготовлення буржуйок, які зимової пори вкрай необхідні нашим військовим, – пише Rakhiv.in

Аби вони могли не лише зігрітися, – модель удосконалили: на міні-печі ще можна готувати їжу та використовувати її для сушіння одягу і взуття.

Перші чотири пічки підприємець Микола Молдавчук доставив до військової частини Львова, де служать хлопці з нашого району, котрих відправляють у зону бойових дій наприкінці цього тижня.

Нині ж батько і син трудяться над ще шістьма багатофункціональними переносними твердопаливними печами, які днями відправить на передову волонтер Сніжана Тулик.

Спеціальне гравірування ексклюзивних буржуйок для АТО, нанесене на кожну з них, передає підтримку нашого міста бійцям, які стоять на сторожі спокою країни і її жителів.

Волонтери кажуть, що буржуйки – наразі вкрай необхідні воїнам, тому для масовішого їхнього виробництва просять зголоситися спеціалістів-зварювальників. Детальнішу інформацію про те, що саме потрібно, можна отримати за номером 0673125458.

 


Про Захід