26 гектарів землі на Тячівщині виділили для військових АТО

Опубліковано:

 За участь у бойових діях на Донбасі – земельна ділянка у себе вдома. На Закарпатті майже сім сотень учасників АТО скористалися своїм правом і стали в чергу на отримання наділів згідно президентського указу.

Зокрема у Тячівському Буштині під такі потреби передали 26 гектарів. З подробицями далі.
В умовах земельного голоду та бюрократичної тяганини – отримати землю у власне користування під забудову або ведення сільськогосподарської діяльності в недалекому минулому було практично неможливо. Проте зараз з цим проблем нема, щоправда, якщо ви учасник бойових дій на Сході країни.

Ця категорія населення підпадає під дію президентського указу і має право на земельну ділянку. Новий квартал забудови, який передбачений в генеральному плані селища ще з 1997 року, розіб'ють на околицях Буштина в напрямку Хуста. За словами землевпорядника, це досить престижна місцина. Військовослужбовці з Буштина, які вже повернулися з передової і ті, які там ще знаходяться, отримоють по 10-12 соток залежно від конфігурації наділу. Втім, кількість ділянок не перевищуватиме 80-ти.

Наразі у списках на отримання земельних ділянок виключно місцеві бійці. Втім, як повідомляли раніше – на такі наділи можуть претендувати військові і з інших сіл та районів.


Про Захід