Мукачівські патрульні виявили п’яного водія, який вже попадався нетверезим за кермом

Опубліковано:

Вчора, о 22 годині, мукачівські патрульні зупинили водія, який рухався на вулиці Миру та не вімкнув ближнє світло в темну пору доби. Під час бесіди з чоловіком інспектори виявили у нього ознаки алкогольного сп'яніння, інформує Патрульна поліція Закарпатської області.

Те, що він знаходився у нетверезому стані за кермом — водій не заперечував, але його дуже хвилював факт зупинки транспорного засобу. Аргументуючи порушення ПДР тим, що він невдовзі збирався ввімкнути світло, але не встиг.

На законну вимогу патрульник пройти освідчення на стан сп'яніння, водій відмовився. Крім того, виявилось, що правопорушник не вперше сідає ка кермо напідпитку.

В присутності двох свідків, інспектори склали на правопорушника відповідний адміністративний матеріал.

 

Про Захід