Всесвітньовідома модель з Ужгорода їде на роботу в Токіо

Опубліковано:

Евеліна Самсончик, підкоривши Європу, вирушила підкорювати Азію Всесвітньо відома українська модельз Ужгорода, яка не так давно розірвала ексклюзивний контракт із Chanel, відправилась на роботу до Токіо

Вона підписала контракт з японським модельним агентством Agence Presse з м.Токіо. Після розриву ексклюзивного контракту і відходу з будинку моди Chanel, Евеліна відпочила в Італії, зробила кілька фотосесій для глянцевих журналів MADAME MAGAZINE і Bullett Magazine, а також своїм дефіле закрила осінній Тиждень високої моди в Парижі, повідомляють Папарацци.

І ось на цьому тижні Евеліна з'явилася в Токіо, про що агентство Agence Presse офіційно оголосило на своєму сайті. Самсончик відразу по прильоту теж опублікувала в Instagram фото з Японії Токіо по праву вважається одним з модельних міст світу, він приваблює не тільки високою оплатою за роботу, але і відмінною атмосферою, доброзичливим ставленням як агентств, так і роботодавців.

 

Термін дії контракту та інші подробиці не відомі. Зате відомо, що агентство Agence Presse славиться своїм відносинам і турботою про моделей, завжди пропонуючи дуже хороші кастинги. Залишилося почекати до кінця року і дізнаємося, з якими брендами Самсончик буде співпрацювати, і на обкладинках яких журналів з'явиться.


Про Захід