Як митники “ліві” сигарети шукали (Фото)

Опубліковано:

 Майже 24 години тому на митний пост “Тиса” Чопської митниці Міндоходів заїхав мікроавтобус “Volkswagen Crafter” під керуванням громадянина України. З метою отримання прибутку українець таємно переміщував через державний кордон тютюнові вироби, але довести їх до Італії, куди він прямував, у нього не вийшло.

Громадянин обрав для проходження митного контролю “червоний коридор”, де працівники митниці запропонували йому заповнити митну декларацію. В ній декларант зазначив свої паспортні дані, відомості про транспортний засіб, відомості про валюту та наявність особистих речей.

На запитання чи переміщує він якісь інші товари, в тому числі такі, що підлягають обов'язковому письмовому декларуванню чи переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено – громадянин категорично відповів, що ні.

Існує така приповідка: “Довіряй але провіряй”. Тож працівниками митниці було прийнято рішення відправити транспортний засіб на поглиблений митний огляд. Результат не змусив на себе довго очікувати: в спеціально виготовлених тайниках знаходилось 383 пачки тютюнових виробів. Від митного контролю були приховані сигарети вітчизняного виробництва з акцизними марками України торгової марки “Winston Blue”, “Winston Red” та “Chesterfield Blue”.

Вартість вилучених сигарет з фільтром згідно із ціною, що була вказана на упаковках, становить понад 6 000 гривень.

Таким чином, українець вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України, з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ. В зв'язку з цим, щодо нього складено протокол про порушення митних правил, а також до остаточного рішення суду вилучено на відповідальне зберігання транспортний засіб вартістю майже 288 тис. грн та цигарки.

Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області


Про Захід