В Ужгороді вручатимуть орден Марії-Терезії

Опубліковано:

"Другого травня в Ужгороді відбудеться традиційна церемонія вручення Ордену Марії Терезії – почесної нагороди, якою, за особливий внесок у розвиток краю, кожного року нагороджується визначний закарпатець. Подія, традиційно, відбудеться у Сквері Марії Терезії (навпроти Катедрального собору на вул. Капітульній, в Ужгороді, початок о 16:00)", – йдеться сторінці події у фейсбуці.

Церемоніал нагородження Орденом Марії Терезії, як і минулого року, відбудеться за участі високоповажних нащадків королівського роду Габсбургів – Шандора та Герти-Маргарет Габсбург-Лотрінген. Варто зазначити, що в травні 2016 року Орден Марії Терезії отримав патронат родини Габсбург, що засвідчує високий статус та європейське визнання нагороди.  

Першим кавалером Ордену в 2015 році стала керівник визнаної світом студії сучасного танцю "Бліц"  Олена Камінська. В 2016 році Орденом відзначили Валентина Штефаньо –відомого ужгородського кондитера та шоколатьє. У 2017 році кавалером Ордену став Генеральний директор знаної у всьому світі компанії ТОВ "Фішер-Мукачево" Василь Рябич.

Організатори церемоніалу перед заходом принципово не дають жодного, навіть найменшого натяку на те, хто ж отримає почесну нагороду, чим підігрівають і без того високий градус інтриги, залишаючи громадськості грунт для здогадок. Втім, фундатори Ордену переконані, що ім'я нового кавалеру приємно здивує не тільки ужгородців, а й всіх закарпатців.

У програмі заходу – живе виконання "Пассакалії" Ф. Генделя лауреатами Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Г. Ковач та П. Сокач, виступ танцювального колективу ССТ "Бліц", традиційне частування гостей десертами "Марія Терезія" авторства Валентина Штефаньо та ще багато цікавого.

Початок церемонії о 16.00

Запрошуються ужгородці, гості міста та представники ЗМІ. 

Про Захід