Найзахідніша митниця України принесла бюджету 1,8 млрд гривень

Опубліковано:

За січень-листопад 2014 року Чопська митниця Міндоходів перерахувала до Державного бюджету України понад 1 млрд 851 млн гривень. Левову частку надходжень становить податок на додану вартість із ввезених на територію України товарів – майже 1 млрд 417 млн гривень. Окрім цього, сплачено майже 183 млн грн ввізного мита, 23,9 млн грн єдиного збору, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України тощо.

Фахівці митниці зазначають, що протягом 11 місяців 2014 року спостерігається тенденція збільшення надходжень до державної казни в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – позитивна динаміка зафіксована на позначці + 21%.

Керівництвом митниці постійно вживається комплекс заходів зі створення сприятливих умов для ведення бізнесу суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності. Поряд з підвищенням якості митного контролю відомство орієнтоване на спрощення митних процедур та забезпечення ефективного митного сервісу. Рішення про проведення митного огляду приймаються автоматизовано, що практично усуває людський фактор.

Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області


Про Захід