У закарпатця знайшли небезпечну ” іграшку”

Опубліковано:

Тячівські правоохоронці одержали оперативну інформацію про те, що житель одного з сіл Тячівщини М. може незаконно зберігати вогнепальну зброю. Пізно ввечері працівники міліції в с.Тисалово зупинили мікроавтобус “Ford Transit”, який рухався в напрямку с.Новоселиця та в якому перебував в якості пасажира згаданий громадянин.

В ході огляду автомобіля на поличці, яка знаходиться над передніми сидіннями, був виявлений та вилучений автомат, схожий на автомат Калашникова з відкидним прикладом, на затворі якого був напис по-чеськи. В магазині автомата були два патрони калібру 7.62 мм. Як опісля засвідчить експертиза, це була штурмова гвитівка “У2-58” калібру 7,62 мм. виробництва Чеської Республіки, яка придатна до пострілів як в одиночному, так і в автоматичному режимі патронами калібру 7,62 мм.

Сам тячівець стверджує, що цей автомат із 4 набоями він знайшов в с.Широкий Луг на горищі дачного будинку свого діда… Навіть якщо це справді так (що дуже сумнівно), то це аж ніяк не звільняє тячівця від кримінальної відповідальності.

Слідчий звернувся до Тячівського районного суду з клопотанням про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Однак суд обрав відносно підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з забороною йому цілодобово залишати місце свого проживання та з обов′язковим носінням електронного засобу контролю.

Слідство у справі триває.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області


Про Захід