Студенти-історики УжНУ теж допомагають Миколаю

Опубліковано:

 Незабаром парафіяни православної та греко-католицької церков відзначатимуть День Святого Миколая. Усі, хто вірить у чудеса, чекають цього дня подарунків. На історичному факультеті встановили скриньку, куди збиратимуть кошти для дітей-сиріт. До благодійної акції можуть долучатися і студенти, і викладачі.

Один із організаторів, заступник голови профкому студентів УжНУ Олександр Варшава каже: “Збір іграшок і речей для дітей-сиріт – це лише невелика частина того доброго, що можемо зробити для них. Більшість студентів щиро приносять речі і радо передають їх обділеній увагою малечі. Адже так важливо, щоб кожна дитина у новорічні свята почувалася щасливою. Ми таким чином хочемо внести більше радості у їхнє життя!”.

Ідею допомогти дітлахам активно підтримує студентка ІІ курсу Діана Ситар: “День Святого Миколая – це свято, коли кожен має дістати подарунок і безліч позитивних емоцій, а діточки, позбавлені тих звичних благ, що маємо ми, повинні мати вдвічі яскравіше, світліше і краще свято! Тому ми вирішили влаштувати таку акцію, яка зацікавить кожного зі студентського та викладацького колективів нашого факультету, та й не тільки. Я переконана: завжди варто пам'ятати, що кожен спроможний подарувати частинку радості й любові іншому – потрібне тільки бажання!”.

Медіацентр УжНУ

 


Про Захід