В Ужгороді радилися, як розробляти “Стратегію регіонального розвитку Закарпаття”

Опубліковано:

Сьогодні, 3 грудня, в Закарпатській ОДА відбулася робоча нарада, на якій представники влади та громадськості обговорили створення “Стратегії регіонального розвитку Закарпаття”.

Михайло Ківкович, директор департаменту економічного розвитку Закарпатської ОДА повідомив, що була створена координаційна рада з метою опрацьовування створення стратегії на виконання відповідної постанови Кабміну, співголовами якої стали Володимир Чубірко, Михайло Попович, Степан Сембер, Ернест Нусер тощо. Також директор департаменту зауважив, що у реалізації програми повинно бути закладене багатовекторне фінансування, зокрема мають залучатися не тільки бюджетні, але й інвестиційні, грантові та інші кошти.
Також відзначив, що важливо до її розробки залучити найбільш активну частину студентства та громадськості.

Заступник голови Закарпатської ОДА, Михайло Рівіс своєю чергою відзначив, що потрібно врахувати у стратегії розвитку наслідки майбутнього етапу децентралізації влади.
Член громадської ради при Закарпатській ОДА Олег Лукша розповів, що активна робота над розробкою стратегії Закарпаття проводиться вже більше року. Зокрема створений свот-аналіз стану розробки процесу програми регіонального розвитку Закарпаття.

Наступна робоча зустріч представників влади та громадськості щодо питання розробки стратегії регіонального розвитку Закарпаття відбудеться в ОДА наступного тижня.

Про Захід


Про Захід