На Іршавщині дитина отруїлася вином

Опубліковано:

 До біди призвело вино, яке батько з села Загаття необачно залишив на столі, а синок побачив і випив, переплутавши його з компотом…

Близько опівночі до Іршавського райвідділу міліції надійшло повідомлення з районної лікарні про те, що до них доставили 10-річного хлопчика з алкогольним отруєнням. На місце пригоди прибула слідчо-оперативна група Іршавського райвідділу міліції.

Як з′ясували правоохоронці, 10-річного хлопчика привезли з села Загаття. Напередодні його 40-річний батько-дальнобійник повернувся додому з рейсу. Після вечері на столі він залишив банку з вином домашнього виробництва і пішов відпочивати. В цей час до кухні зайшов 10-річний син, який, переплутавши вино з компотом, налив собі у стакан і випив… У подальшому хлопчикові стало зле, і батьки його доправили до лікарні.

Рідні хлопчика кажуть, що цього року їхнє вино за смаком справді схоже на компот, таке ж солодке, тож дитина й сплутала…

Як прокоментував начальник Іршавського райвідділу міліції підполковник Мирон Черничко, дану подію внесено до Єдиного обліку, проводиться перевірка. Вирішується питання про притягнення батьків до адмінвідповідальності за ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками, або особами, які їх замінюють, обов′язків щодо виховання дітей). Адже алкогольні напої повинні бути у недоступному місці для дітей, особливо якщо вони мають яскраве та привабливе забарвлення, яке привертає увагу дітей.

Віта ГОРЗОВ
Іршавський РВ УМВС


Про Захід