Просто заберіть: що закарпатці віддають безплатно

Опубліковано:

На сайтах оголошень можна відшукати дуже багато повідомлень про те, що люди готові віддати за так, просто, аби позбутися. В основному це старі речі, які вже стали непотрібними, (в основному дитячі), а також домашні тварини, але інколи трапляються справді цікаві “лоти”. Про Захід “прошерстив” сайти оголошень, щоб дізнатися, за що закарпатці не хочуть грошей.

До прикладу, мукачівець пропонує віддати свою колекцію книжок авторів Бернарда Вебера та Пауло Коельо. Він навіть готовий відправити їх за власний рахунок в будь-яку точку України. Можна лише пошкодувати, що автор оголошення не віддасть свою колекцію волонтерам, які проводять книжкові аукціони, щоб зібрати гроші для українських військових.

А ужгородець пропонує англомовну брошуру “Топ-10 пляжів світу”. “Можливо для когось стане в нагоді”, – припускає автор.

Букет з цукеркових обгорток, зроблений своїми руками пропонує мукачівка. І рекламує його, як “чудовий подарунок коханій людині”.

Серед електроніки пропозицій віддати безплатно небагато. Це, зокрема, ігрове кермо, яке віддає виноградівець. “состояніє отлічноє педальки,передачі”, – запевняє автор оголошення.

А також…інструкція для телефону Nokia73. “Жаль просто выкидывать, авось и пригодится кому-то”, – пояснює автор оголошення.

Крім того, є пропозиції безплатних спідниць, суконь, жіночих чоботів. Що цікаво, чоловічий одяг не пропонують – лише жіночий.

Зате хтось добрий готовий безплатно віддати бритву “Джилетт”.

Та найбільше, як ми вже писали, пропозицій “віддам в добрі руки”.

Із десятків оголошень на вас дивитимуться кішечки й собачки, ніби прохаючи взяти їх до себе на догляд. Залишитися черствим, дивлячись в очі таким тваринкам, зможуть не всі.

Про Захід

 

 


Про Захід