На Закарпатті розробили програму ремонту доріг

Опубліковано:

На Закарпатті розроблено регіональну програму з ремонту таутримання автомобільних доріг загального користуванняна 2015 – 2018 роки. Програма передбачає заходи із збереження наявної мережі автомобільних доріг загального користування з доведенням термінів експлуатації дорожнього покриття до міжремонтних строків;

розбудова магістральних автомобільних доріг за напрямками міжнародних та національних транспортних коридорів і під'їздів до контрольно-пропускних пунктів на державному кордоні;
забезпечення надійного і безпечного руху автомобільними дорогами загального користування;
поліпшення транспортно-експлуатаційного стану доріг у сільській місцевості;
підвищення рівня туристичних зв'язків.

Програмою протягом наступних чотирьох років пропонується виділити 311 мільйонів гривень на оновлення закарпатських шляхів з державного та місцевих бюджетів. Програму має затвердити депутатський корпус обласної ради.
На сьогоднішній день загальна протяжність автомобільних доріг області становить 3347,8 км, у тому числі: державного значення – 1100,4 км, місцевого – 2247,4 кілометра.

На автомобільних дорогах області функціонують 1293 мости та шляхопроводи протяжністю 22,9 км. Майже 50 відсотків мостів за технічними параметрами не відповідають вимогам сучасних нормативів як за вантажопідйомністю, так і за габаритами проїзної частини.

Понад 62 відсотки доріг області знаходиться у гірській місцевості, 55 відсотків доріг розташовані у безпосередній близькості до річок. На мережі доріг загального користування в області знаходиться 26 гірських перевалів. Ці фактори вимагають окремого підходу до розвитку мережі автомобільних доріг і відповідного збільшення витрат на влаштування захисних, берегоукріпних і інших штучних споруд.

Прес-служба облради

 


Про Захід