Ще один факультет УжНУ обрав свою красуню (Відео)

Опубліковано:

 Свято краси, грації та вишуканості – так про свій захід говорили студенти факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу. Вечір подарував усім незабутні враження, хвилювання та шалені емоції. 

Розпочалося все з вітальних слів декана факультету Івана Вовканича. Момент переходу від офіційної частини до неформальної, як завжди, особливий. Отож неформальну частину свята відкривала молодша група ансамблю танцю “Веселка”.

Довгоочікуваний перший вихід міс пройшов у народному стилі, після чого глядачі могли краще з ними познайомитися завдяки фотопрезентації.

У зовсім іншому амплуа зал побачив красунь у відеоролику про їх заняття спортом. Претендентки на звання найкрасивішої дівчини не забули обіграти у своїх образах місце навчання. Другим був вихід у стилі бізнес-леді, відтак – інтелектуальний конкурс.

Програма була насиченою: і відеопредставлення факультету, створене студентами підрозділу для першачків, і виконання музичних композицій, і ча-ча-ча, і команда КВН “FiFa”.

Все ж головними героїнями залишалися красуні. Фінальному виходу у вечірніх сукнях передувало дефіле у стилі “Western”. Попри чарівність і вишуканість усіх конкурсанток, корона мала знайти свою володарку.

За результатами оцінок журі та бурхливими оплесками глядацької зали, нею стала Наталія Мицяк.

Відео дивіться ТУТ.

Медіацентр УжНУ
 


Про Захід