Наймайстерніші у волейболі – дівчата з математичного факультету УжНУ!

Опубліковано:

 Цього тижня в СК “Юність” відбулися змагання в останньому виді загальноуніверситетської студентської спартакіади – волейболі. Участь у них узяли 18 команд структурних підрозділів вишу.

Волейбол, на думку викладачів та вболівальників, видався найкрасивішим і найвишуканішим видом спартакіади, адже цього навчального семестру зіграти в нього випала нагода лише дівчатам.

У першому поєдинку зустрілися математички зі студентками факультету здоров'ям людини: перемогли у двох партіях представниці матфаку. У наступній грі мірялися силами дівчата з економічного та географічного факультетів. Рахунок аналогічний на користь економісток.

У поєдинку за “бронзу” в запеклій боротьбі свою перевагу довели студентки факультету здоров'я людини, залишивши за межами трійки призерів дівчат з географічного.

А у вирішальному двобої зустрілися математички з економістками. Грали довго й напружено, інтрига трималася до останніх хвилин. Дівчата блискуче завдавали ударів по м'ячу, направляючи його у бік суперниць, тримали захист і знову йшли в атаку. Врешті, з результатом 2:1 чемпіонками волейбольного спартакіадного турніру стали студентки математичного факультету.

Головний суддя змагань, кандидат у майстри спорту з волейболу, старший викладач загальноуніверситетської кафедри фізичного виховання Ірина Сущенко залишилася надзвичайно задоволеною грою. Запевнила, що рівень змагань виявився високим, адже чимало дівчат багато років поспіль професійно займаються цим видом спорту.

Ірина Сущенко
“Тренувальний процес трохи не відповідав навчальному плану і не виправдав наших надій, оскільки ми не завжди мали приміщення для ігор. Незважаючи на це, дівчатка зіграли дуже добре, що мене потішило, продемонстрували високі бійцівські якості та хорошу фізичну підготовку. Особливість цих змагань полягала в тому, що серед гравчинь – багато дівчат, які займаються в секції з волейболу, а деякі виступають за збірну команду університету. Економістки грали сильно, але, коли аналізувати з професійного погляду, їм не вистачило силових подач, стало на заваді й хвилювання. Гра подарувала мені величезне задоволення”, – прокоментувала пані Ірина.

Команди нагородили медалями й грамотами. Чемпіонам вручили омріяний головний приз змагань – кубок. Найкращою волейболісткою одноголосно визнали капітана команди-переможниці, студентку математичного факультету Вікторію Лопатюк.

Щиро вітаємо дівчат, дякуємо за чудову гру й нетерпляче чекаємо на дальші змагання спартакіади, які відбудуться вже в наступному навчальному семестрі.

Оксана Пітра, Медіацентру УжНУ
 


Про Захід