Колишній проректор УжНУ став за книжковий прилавок

Опубліковано:

 1 грудня в Ужгороді традиційно розпочалася акція “Письменник за прилавком” (всесвітньовідомий проект) у рамках традиційного щорічного конкурсу “Книга на Миколая”. Розпочав “письменницький марафон” Роман Офіцинський, професор, д.і.н., письменник.

Роман Офіцинський вже втретє бере участь у книжковому проекті. Розповідає, що нові книжки його авторства побачать світ вже у лютому наступного року. “Наступного року буде продовження публіцистичного видання “Тяжко жити Касандрою”, нова книжка називатиметься “Сталеві нерви тореадорів”, – каже письменник-історик. – Це моя точка зору на політичні процеси в Україні, які відбулися протягом останніх 5 років. Зібрані мої статті в газетах, інтернет-виданнях. Піднімаю у новій книжці різні проблеми, в тому числі і про історичну пам'ять, політичнуа боротьбу , перспективи розвитку України та втрачені шанси”. Ще одне видання, яке планується до друку, – етнологічного характеру – “Народні перекази Закарпаття”.

Цього разу Роман Офіцинський презентував кафедральний збірник кафедри історії України УжНУ “Тисячоліття. Millennia”, в якому описуються актуальні проблеми минулого Закарпаття.

Довідка: Упродовж 18-ти днів (з 1 по 18 грудня) у найвідомішому книжковому магазині Ужгорода та Закарпаття “Кобзар” можна буде зустрітися, поспілкуватися, випити запашну каву з найвідомішими закарпатськими письменниками.

Організатори: факультет туризму УжНУ, Ужгородський прес-клуб та книжковий магазин “Кобзар” запрошують всіх книголюбів поспілкуватися “наживо” з сучасними класиками закарпатської прози та поезії.

Завтра, 2 грудня, з 14.00 до 15.00 в акції “Письменник за прилавком” братиме участь Мирослав Дочинець.

Закінчиться акція 19 грудня на Святого Миколая у магазині “Кобзар” традиційним нагородженням кращих видань Закарпаття.

zaholovok.com.ua


Про Захід