У Іршаві з'явилися нові тротуари

Опубліковано:

 Над покращенням їхнього стану працює міська комунальна служба.

Комунальники вже відновили бордюрні камені, тривають роботи по підготовці до укладання бруківкою тротуару по вулиці Федорова, повідомляє прес-служба Іршавської міськради.

Він колись був заасфальтований, але цей матеріал практично весь пошкоджений, під час дощів тут завжди утворюється болото. Це спричиняло незручності для пішоходів та пасажирів, котрі часто чекають тут на транспорт у напрямку Ільниці та Осою.

Стосовно матеріалу, який використовуватимуть для укладання, то швидше за все це буде бруківка, оскільки асфальтобетон суттєво подорожчав та й погодні умови вже не дозволяють його використовувати.

Погодні умови дозволили під зиму в основному завершити практично всі розпочаті капітальні та поточні відновлення. Капітально відремонтували покриття по вулиці Лесі Українки, автошлях по вулиці Терешкової повністю устелено асфальтобетоном, відрізок в кінці Української теж завершено. Відкритим питанням, яке вирішиться тільки 2015 році, є дорога в селі Собатин, де зроблено трохи більше половини із загальної довжини дороги


Про Захід