Замість зустрічі з депутатами ужгородцям «підсунули» Віктора Погорєлова

Опубліковано:

Сьогодні, 28 листопада, екс-мер Віктор Погорєлов зустрівся з як він сам роз'яснив пояснив “громадськими організаціями та активом міста”. Однак, заступник міського голови Ярослав Шафарь, вчора, 27 листопада, на своїй сторінці у мережі фейсбук анонсував на цю ж годину “зустріч депутатів міської ради з громадськими активістами”. “Депутатський корпус Ужгородськоі міськоі ради ініціює зустріч з громадою Ужгорода. Орієнтовно завтра у п'ятницю о 12:00 у малому залі УМР. Третій поверх. Запрошуються усі лідери громадського руху з ужгородською пропискою. На порядку денному: 1. Обговорення ситуаціі на випадок розпуску ради. 2. Введення мораторію на земельний дерибан. 3. Порядок виділення земельних ділянок сім'ям загиблих у АТО”. − повідомив Ярослав Шафарь.

На зустрічі ж з Віктором Погорєловим були присутні від сили 6 депутатів. Голова ужгородської міської ради почав зустріч із загальних фраз про бажання співпраці з громадою та обговорення господарських проблем міста. Втім громадські активісти висловили свою позицію щодо легітимності Віктора Погорєлова на займаній посаді, зауважили, що не бачать сенсу далі продовжувати зустріч, і покинули малий зал Ужгородської міської ради.
Після цього Ярослав Шафарь на власній сторінці в мережі фейсбук залишив наступне пояснення: “На жаль, така зустріч НЕ ВІДБУЛАСЯ, бо депутати міської ради НЕ БУЛИ ВЧАСНО ПОВІДОМЛЕНІ. Прийшли лише керівники депутатських груп”.

Лариса РОМАНЮК, “Про Захід”


Про Захід