В Хусті вимагають відставку «вірного слуги режиму Януковича» – головного освітянина району

Опубліковано:

Хустяни хочуть нового начальника освіти. Звернення з відповідним проханням поширили в ЗМІ люди, що підписалися “учасники майдану”. Павло Русин, нинішній очільник управління освіти Хустської РДА, дійсно займав цю посаду ще при владі Януковича і, схоже, не збирається покидати затишне крісло.

“Чому в районі досі керують керівники і вірні слуги режиму Януковича? Чому головний освітянин Хустського району Русин П.П., що відомий своїми “репресіями” під час Революції гідності та тиском, досі керує освітянами? Чому ми всі думаємо, що він незмінний? Чи не замислюємось ми над тим, хто ж саме має за це відповідати? Відповідь проста. Слуги режиму Януковича мають бути не лише засуджені громадськістю, але й відповідати за свої вчинки“, – пишуть зокрема автори заяви.

Зауважимо, в мережі вже з'явилися й статті на захист Русина. Автор стверджує, що спроби зняти освітянина – це особиста помста і чомусь лякає, що у випадку відправлення Русина у відставку вчителі залишаться без зарплати, освітні заклади без опалення… Чому ці питання залежать від конкретного посадовця, як в такому випадку “виживають” інші райони, де не працює даний освітянин, автор не розказує…

 Про Захід


Про Захід