В'ячеслав Грозний: “Нам буде важче грати з “Карпатами”, ніж з “Дніпром”

Опубліковано:

 Напередодні домашнього матчу проти львівських “Карпат” головний тренер “Говерли” В'ячеслав Грозний дав оцінку матчу, що минув та майбутньому “західноукраїнському дербі”.

– Зараз на нас очікує непростий матч у Львові з “Карпатами”, так зване “західноукраїнське дербі”. Що скажете про нашого суперника?
– Нам буде важче грати з “Карпатами”, ніж з “Дніпром”. Львівська команда – хороший колектив, є швидкі гравці на флангах – Ксьондз, Голодюк, у центрі добре взаємодіє Худоб'як, в захисті – Балажіц. В складі львів'ян є молоді амбітні виконавці – Сергійчук, Страшкевич. Впевнений, що гра пройде в коректній боротьбі, обидві команди демонструватимуть характер. Нам потрібно буде вжити певних контрзаходів, щоб знівелювати командну швидкість “Карпат”, яких визнаю фаворитом зустрічі. Команда Йовічевіча пристойно виглядала в матчі з “Динамо” та “Шахтарем”.
– Через два тижні завершується перша половина чемпіонату, чи вже є якісь намітки підготовки в зимове міжсезоння?
– Календар весняної частини потрібно робити лише після проведення жеребкування єврокубків, після 11 грудня. Першими матчами, які б відкривали другу частину сезону мають стати поєдинки 1/4 Кубка України, а матчі чемпіонату розпочати з середини березня, адже часу достатньо. Щодо підготовки, то ще її не планували, бо не знаємо остаточно, хто з гравців залишиться, а хто покине розташування “Говерли”. Дуже важливо, щоб була закрита фінансова складова – заборгованість за досить таки великий період часу. Потрібно, щоб хлопці поїхали в відпустку в хорошому настрої, адже гравці максимально роблять все від них залежне, навіть і більше. Якщо це все буде підкріплене матеріально-фінансово, то в цієї команди є велика перспектива.
Роман Сенишин,

Інформаційний відділ ФК “Говерла”


Про Захід